غرب در نگاه شرق
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


آشنایی با غرب,جنگ نرم,سلطه جهانی و صهیونیست

مدیر وبلاگ : رهرو راستی
نظرسنجی
امکانات و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید ؟

پس از براه افتادن شبکه‌ها اجتماعی در فضای سایبر و مشغول شدن انسان‌ها به ظواهر دل‌فریب و نیز سرگرم کننده آن، بسیاری از رفتارشناسان و روانشناسان به این فکر افتادند تا به مطالعه تاثیر این شبکه‌ها بر روی سیستم عصبی و رفتاری انسان بپردازند.
 شاید تا حدود بیست سال پیش هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که پدیده‌ای به نام شبکه‌های اجتماعی در دنیای تکنولوژی و در فضای وب براه خواهد افتاد. هیچ روانشانسی نیز حتی نمی‌‌توانست اثرات این کشف را بر سیستم عصبی و روح و روان فرد تصور کند. اما پس از براه افتادن این شبکه‌ها در فضای سایبر و مشغول کردن انسان‌ها به ظواهر دل‌فریب و نیز سرگرم کننده خود، بسیاری از رفتارشناسان و روانشناسان به این فکر افتادند تا به مطالعه تاثیر این شبکه‌ها بر روی سیستم عصبی و رفتاری انسان بپردازند.
اینفوگرافیک زیر نتیجه تحقیقات انجام شده بوسیله موسسه تحقیقاتی "Online College Courses" در زمینه تاثیر شبکه‌های اجتماعی بر روی مغز انسان می‌باشد.
دانلود اینفوگرافیکنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بنده ی خدا
سه شنبه 22 اسفند 1391
براساس این قانون؛ ماموران ارگان‌های دولتی دیگر نیاز به گرفتن اجازه قانونی از قضات، برای بررسی محتویات خصوصی ایمیل کاربران اینترنت را ندارند. این قانون تنها برای دسترسی به اکانت ایمیل کاربران نیست بلکه ماموران این ارگان‌ها می‌توانند به اکانت فیس‌بوک، توییتر، Google Docs و نیز هر نوع پیام الکترونیکی کاربران دسترسی داشته باشند.

به گزارش گرداب به نقل از سی‌نت، مجلس سنای آمریکا به دنبال تصویب لایحه‌ای است که به موجب آن می‌تواند بدون دادن هیچ‌گونه اخطاری، دسترسی کامل به تمامی ایمیل‌ها و انواع ارتباطات الکترونیک کاربران اینترنت داشته باشد.

قبل‌تر، این لایحه بدین صورت به سنا ارائه شده بود که، پلیس برای بالا بردن امنیت مجازی کاربران اجازه دسترسی به ایمیل‌ها و دیگر محتویات الکترونیک ایشان را داشته باشد؛ ولی توسط ارگان‌های حقوقی رد شد.

پس از آن سناتور دموکرات "پاتریک لیحی" با حفظ نیت اصلی ثبت این قانون، به کلّی فضای لایحه را تغییر داد و آن را این‌گونه بازنویسی کرد که ارگان‌های دولتی بتوانند دسترسی بدون محدودیت به اکانت‌های خصوصی افراد داشته باشند.

براساس این قانون؛ ماموران ارگان‌های دولتی دیگر نیاز به گرفتن اجازه قانونی از قضات، برای بررسی محتویات خصوصی ایمیل کاربران اینترنت را ندارند. این قانون تنها برای دسترسی به اکانت ایمیل کاربران نیست بلکه ماموران این ارگان‌ها می‌توانند به اکانت فیس‌بوک، توییتر، Google Docs و نیز هر نوع پیام الکترونیکی کاربران دسترسی داشته باشند.

اگر این لایحه به تصویب سنا برسد بیش از 22 آژانس دولتی و جاسوسی آمریکا دسترسی آسان و بدون دردسر به محتویات یاد شده را خواهند داشت.

در یکی از ماده‌های این لایحه تصریح شده است که اگر شرکت‌هایی همچون گوگل، فیس‌بوک و یا توییتر بخواهند کاربرانشان را از انجام این تعقیب‌ها مطلع کنند بایستی ابتدا به آژانس‌های مزبور اطلاع دهند، آژانس‌های دولتی نیز بین دو‌ هفته تا یکسال وقت دارند که نتایج تحقیقات خود و دلایل زیر نظر گرفتن کاربران را ارائه دهند.

در ماده دیگری تصریح شده است که اگر این آژانس‌ها احساس کنند که موردِ تحت تعقیب، یک مورد اورژانسی است، دیگر هیچ یک از قوانین حقوقی بر روی این مورد اعمال نمی‌شود و آن‌ها اجازه دارند تا پایان تحقیقاتشان بدون هیچ مشکلی بر روی محتویات الکترونیکی مورد نیازشان کار کنند.

بعضی از منتقدان حقوقی آمریکا به این قانون اعتراض کرده‌ و گفته‌اند، لایحه‌ای که در اصل باید برای حفاظت از حقوق کاربران اینترنتی باشد حالا با تغییر محتوا دقیقا برعکس شده است.

یکی از کارشناسان حقوق سایبری آمریکا در اعتراض به طرح این لایحه در سنا، گفته است: "هیچ دلیل حقوقی وجود ندارد که ارگان‌های دولتی بتوانند بدون اجازه گرفتن از قاضی به ایمیل‌ها و یا اکانت‌های کاربران دسترسی داشته باشند."


نوع مطلب : ++اینترنت، ++دروغ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بنده ی خدا
سه شنبه 22 اسفند 1391

خبرگزاری فارس: اف‌بی‌آی سالانه خواستار دسترسی به اطلاعات هزاران کاربر می‌شودبه گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی‌میل، شرکت بزرگ گوگل اعلام کرده است پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) در سال گذشته خواستار دسترسی به حساب کاربری دست‌کم 2000 نفر از کاربران این شرکت شده است.

گوگل همچنین اعلام کرده اف‌بی‌آی سالانه هزاران نامه برای دریافت اطلاعات شخصی افراد به این شرکت می‌فرستد.

اف‌بی‌آی با استفاده از روشی بحث‌انگیز موسوم به «نامه امنیت ملّی» که به دولت اجازه می‌دهد بدون حکم قضایی به اطلاعات اینترنتی، تلفن و مالی افراد دسترسی داشته باشد خواستار دریافت این اطلاعات از گوگل شده است.

گوگل اولین شرکت اینترنتی است که موضوع استفاده دولت فدرال آمریکا از نامه‌های امنیت ملی برای کسب اطلاعات درباره افراد را افشا می‌کند.

این در حالی است که شرکت گوگل در بخش FAQ (سوالهایی که اغلب پرسیده می‌شوند) تصریح کرده است که اف بی آی اجازه دسترسی به محتوای ایمیل، سابقه جستجو و سایر اطلاعات افراد را ندارد.

نوع مطلب : 7 افول غرب ، ++اینترنت، ++دروغ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
عمار فاطمی
پنجشنبه 17 اسفند 1391
ضرغامی: رقابت رسانه ملی  با بیش از 3 هزار شبکه ماهواره ای!/ کارتون: سجاد جعفری
نوع مطلب : 9 مبانی جنگ نرم، دانلودکده (جنگ نرم)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
عمار فاطمی
پنجشنبه 17 اسفند 1391
 به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل ا ز مشرق ، آغازگر نقد هولوکاست در اروپا چه کسی است؟ چگونه استاد دانشگاه سوربون به علت حقیقت‌جویی از تدریس منع می‌شود؟ در غرب اگر سخنی در نقد هولوکاست بر زبان برانید، چه بر سر شما خواهد آمد؟ سه دهه حقیقت‌جویی و رنج‌های وارده بر اثر آن در زندگی پروفسور رابرت فوریسون، استاد سابق دانشگاه سوربون و محقق مکتب تاریخ حقیقی. 

در چند دهه اخیر افسانه هولوکاست و داستان‌های پیرامون آن دستمایه مظلوم‌نمایی صهیونیست‌های اسرائیلی بوده است؛ آنها با حربه این داستان تاریخی توانسته‌اند به مدت بیش از نیم قرن از جهانیان باج بگیرند، هرگاه به دلیل جنایت‌هایشان مورد بازخواست قرار گرفتند پشت آن پنهان شوند و اگرچه خود یکی از بزرگترین جنایتکاران تاریخ معاصر به شمار می‌روند اما همیشه خود را به عنوان قربانی معرفی نمایند. امروزه هولوکاست به مثابه یک دین جدید در غرب مطرح گشته و چنان تقدسی یافته که کوچکترین مخالفت و حتی تردید در واقعیت آن می‌تواند بدنامی ابدی و پیگرد قضایی در پی داشته باشد.

با این حال آزاد اندیشانی نیز بوده‌اند که در همین فضای تاریک و خفقان به دنبال کورسوی حقیقت رفته و آنچه را که در این وادی پرخطر یافته‌اند، در اختیار سایر همنوعانشان نیز قرار داده‌اند تا نور افشاگری بر جعلیات و افسانه‌پردازی‌های صهیونیسم بتابانند؛ یکی از این پیروان مکتب تاریخ حقیقی رابرت فوریسون (Robert Faurisson) استاد سابق دانشگاه‌های فرانسه است که زندگی حرفه‌ای، آزای و رفاه خود را در راه افشای حقایق مرتبط با هولوکاست قربانی کرد؛ در گزارش حاضر سعی می‌‌شود تا خوانندگان عزیز با این چهره مکتب تاریخ حقیقی بیشتر آشنا شوند.

روبرت فوریسون، از پیشگامان نقد افسانه هولوکاست؛ عکس مربوط به زمان حضور وی در کنفرانس نقد هولوکاست در تهران است.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
عمار فاطمی
چهارشنبه 16 اسفند 1391

جمع بندی

1- نحوه ی برخورد غرب با هولوکاست و جلو گیری از تحقیقات علمی و مستند دانشمندان نه تنها با ادعای آزادی عقیده و بیان، منافات دارد بلکه خود حاکی از ساختگی و غیر واقعی بودن این قضیه است.
2- مدعیان حقوق بشر با بزرگ نمایی بخشی از جنایات جنگ جهانی دوم که در مقابل سایر جنایاتی که در این جنگ اتفاق افتاد از جمله بمباران اتمی ژاپن توسط آمریکا و همچنین سایر نسل کشی هایی جهان، سیاسی بودن جانبداری خود از حقوق بشر را به اثبات رسانده اند.
3- بر اساس تحقیقات علمی و مستندات تاریخی انجام شده توسط محققان و متخصصان، ماجرای هولوکاست و کوره های آدم سوزی، اتاق های گاز، قتل عام 6 میلیون یهودی و هر آنچه صهیونیست ها در این باره ادعا می کنند، دروغ محض و یک افسانه ساختگی است.
4- با دروغ بودن افسانه ی هولوکاست اساس تشکیل دولت اسرائیل و توجه مضاعف به این مولود بی هویت انگلیس و آمریکا، زیر سئوال می رود.
5- بر فرض قبول هولوکاست با چیزی جز «ادعای ظلم مسیحیان در حق یهودیان» مواجه نیستیم؛ چرا وقتی غرب با دفاع از هولوکاست ادعای ظلم به آنها را می پذیرد و ادعای جبران خسارات وارده به یهود را دارد، چرا این خسارت را از جیب ملتهای دیگر پرداخت می کند ؟ اروپا در صورت پافشاری بر وقوع هولوکاست و جبران خسارت، باید قسمتی از زمینهای خود را دراختیار صهیونیست ها قرار دهد . تنها این گونه، غرب می تواند خود را از چالشی بزرگ در مقابل یهود - که خود را مظلوم می دانند - و یک میلیارد مسلمان رهایی بخشد.
6- واقعیت این است که افسانه ی هولوکاست با فلسفه ی وجودی دولت اسرائیل و منافع حیاتی صهیونیسم بین الملل و دولت های غربی ارتباطی ناگسستنی دارد و برجسته کردن مسأله ی هولوکاست صرفاً سرپوش نهادن بر ماهیت نامشروع، اعمال توسعه طلبانه و جنایات رژیم اسرائیل در فلسطین و جهان می باشد.ادامه مطلب


نوع مطلب : 7 افول غرب ، ++دروغ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
عمار فاطمی
چهارشنبه 16 اسفند 1391


( کل صفحات : 2 )    1   2   

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای غرب در نگاه شرق محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic