تبلیغات
غرب در نگاه شرق - بذر های مرگ
غرب در نگاه شرق
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


آشنایی با غرب,جنگ نرم,سلطه جهانی و صهیونیست

مدیر وبلاگ : رهرو راستی
نظرسنجی
امکانات و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید ؟

«از فرزندان اسرائیل بپرس که ایشان را چه آیات روشنی دادیم؛ هر کس که نعمتی را که خدا به او عنایت کرده است، دگرگون سازد، بداند که عقوبت او سخت است».(۱)فتنه انگیزی و فساد آفرینی یهود و فرزندان اسرائیل، این بار حوزه حیاتی دیگری از منابع زیستی انسان را مورد هدف قرار داده و پروژه خطرناکی برای سیطره و آقایی بر ملت های جهان از طرف آنان به اجرا در آمده است.

هر چند که این دسته اقدامات، سالیان سال است که در ابعاد مختلف در حال اجراست؛ اما تلاش هایی که اخیرا در فرایند اجرایی نمودن و در عین حال سرعت بخشیدن به فراگیری و جهانی شدن َآن انجام می پذیرد، بسیار تامل برانگیز و نگران کننده است؛ به این معنی که در فرایند این پروژه حساب شده، خاندان های خود برگزیده ای همچون راکفلرها، بیل گیتس ها و کمپانی ها و شرکت های غول آسای فراملیتی وابسته به آنها، عزم خود را جزم نموده اند تا دنیایی را بسازند که مطابق تمایلات عهد عتیقی و برگرفته از آموزه های انباشته از برتری طلبی و سلطه جویی آن باشد. دنیایی که دیگر در آن خبری از «نژاد پست» نباشد. دنیایی که تمام قامت و با همه وجود در اختیار آنان و مطلع شان باشد، دنیایی که دیگر در آن خبری از سرکشی در مقابل قوم برگزیده نیست و همگی قوم برگزیده را به عنوان آقای خود پذیرایند.
داستان این پروژه شیطانی از جانب روزنامه نگار آمریکایی، ویلیام انگدال در تازه ترین اثرش به نام« بذرهای مرگ: بازی های تاریک در پشت پرده تغییر بنیادی بذرها» که در سال ۲۰۰۷م انتشار یافته به رشته تحریر در آمده است. موضوع این کتاب، (GMO )«داستان سیطره طلبی و سلطه جویی در قالب طرحی شیطانی موسوم به «تغییر ژنتیک ارگانیزم ها»(GMO) است، که طی آن اهدافی همچون نژاد کشی و مقطوع النسل کردن نژادهای به (اصطلاح آنان) پست و ایجاد نژادی برتر به طور مستدل مورد بررسی قرار گرفته است.

انبار قیامت!

انگدال در بخشی از کتاب خود، به اقدامات شرکت های بزرگ فراملیتی دانه و بذر گیاهی، تحت عنوان انبار قیامت پرداخته و چنین می نویسد: «انبار جهانی دانه و بذر موسوم به« اسوالبارد»(SVALBARD) واقع در جزیره اسپیدز برگن(SPITSBERENGEN)در شمال نروژ ،در مارس سال ۲۰۰۸فعّالیت خود را آغاز نمود . در این انبار که در عمق ۱۳۰متری ،زیر یک کوه یخ ساخته شده است . در حال حاضر سه میلیون بذر و تخم متفاوت، از اقصا نقاط دنیا در ظرف های ویژه ای جمع آوری و نگهداری می شود . در انبار واقع در عمق این کو ه که در فاصله ۱۱۰۰کیلومتر ی از قطب شمال واقع شده است، بعضی از اقسام مقاوم بذر و تخم تا هزار سال دیگر بدون اینکه منجمد شوند، باقی خواهد ماند. این انبار که در مقابل هر گونه حمله هسته ای، انفجار و زلزله مقاوم است، «خزانه بذرها و تخم های قیامت»، نیز نام داده شده است .

هدف از ساخت این انبار، حفظ و نگهداری بذرهای مختلف از آسیب های ناشی از جنگ های هسته ای، فرود سنگ های آسمانی و تغییرات اقلیمی عنوان گردیده است. اما نظر انگدال، محقق و روزنامه نگار آمریکایی درباره هدف حقیقی از ساخت این دپو، چیز دیگری است. او معتقد است، کسانی که بخش کشاورزی را در اختیار خود گرفته اند؛ یعنی غول های GMO، از مسائلی خبر دارند که ما نسبت به آنها بی خبریم. او که ادعا می کند در زیر سواحل یخ زده اسپیدزبورگن، طرح هایی اقتصادی و ژنتیکی با هدف استیلای بر جهان نهفته است در راستای اثبات این تئوری، در خصوص هویت حامیان مالی و موسسان این انبار اطلاعات مستندی را ارئه می نماید و در کتاب خود، از اقدامات و هدف حامیان مالی این پروژه سخن به میان آورده است.


سهام داران انبار قیامت

در این انبار (دپو) بذر که توسط «سازمان جهانی بهره برداری از گونه ها»Global crop Diversity /GCDT)اداره می شود تا آوریل سال ۲۰۰۹م چیزی بالغ بر ۱۲۳میلیون دلار سرمایه گذاری شده است. ریاست این سازمان که در رم تاسیس شده، بر عهده شخصی کانادایی به نام مارگاریت کتلی کارلسونMagarate Catley Carslon) است. این شخص تا سال ۱۹۹۸رئیس شورای جمعیت(Population) بوده است. این جمعیت در سال ۱۹۵۲توسط راکفلر تاسیس شده بود. سیاست کاهش جمعیت تحت عنوان« تنظیم خانواده» در کشورها به وسیله این شورا طراحی گردیده بود.
از جمله سرمایه گذاران دیگر این دپو، بیل گیتس، بنیان گذار مایکرو سافت است، که طی سال گذشته از مقام خود در مایکروسافت استعفا داده و با تاسیس «بنیاد بیل مالیندا» اعلام داشت که درصدد است تا به وسیله این بنیاد به کمک کشاورزان و مزرعه داران آسیایی و آفریقایی برود!
راکفلر، سرمایه دار بزرگ نفتی، که با صد میلیون دلار سرمایه گذاری در دهه ۱۹۷۰تحت عنوان انقلاب سبز، تغییر ژنتیکی بذرها و تخم های گیاهی را آغاز کرده بود از جمله دیگر سرمایه گذاران این انبار است. چند شرکت بزرگ فراملیتی دیگر نیز از سرمایه گذاران این دپو به حساب می آیند که از جمله آنها می توان به نام های زیر اشاره داشت: بزرگ ترین غول انحصاریGMO یعنی دو پینت های- برید(Dupont/ Hi-Bred) و دیگر غولGMO، پیونر(Pioner). شرکت مونسانتو که از سال ۱۹۰۱وارد عرصه کشت و صنعت شده، به شرکت شیطان معروف است و بسیاری از کشورها ی در حال توسعه، مستعمرات بزرگ کشت GMOاین شرکت به حساب می آیند.
هدف واقعی شرکت ها و خاندان های ذی حساب در آنها، تغییر ارگانیزم های گیاهی و حیوانی، سیاست گذاری های مربوط به کشاورزی، انحصار بذر و به طور غیر مستقیم غذای سازمان ملل، سازمان تجارت جهانی، بانک جهانی، صندوق بین المللی پول و بسیار دیگر از بنیادهای جهانی است.
در سایه فعالیت های این شرکت ها در حال حاضر لایحه ای تحت عنوان «قانون ملی امنیت غذایی» از طرف مجالس کشورهای در حال توسعه محل کشتGMO در دست پیگیری است. به عنوان مثال در حال حاضر این لایحه در مجلس ترکیه دنبال می شود.
انگدال، اهداف حقیقی شرکت های چند ملیتی و خاندان های بزرگ یهودی -مسیحی مانند راکفلر را چنین مورد بررسی و نقد قرار می دهد: به راستی چه اتفاقی خواهد افتاد و چه مصیبتی گریبان گیر خزانه ها و مراکز نگهداری تخم و بذرهای بومی موجود در کشورها خواهد گردید که نیاز به چنین خزانه ای باشد. سخن از بلایی برنامه ریزی شده است، نه از بلایایی همچون جنگ ها ی هسته ای، تغییرات اقلیمی و برخورد سنگ های آسمانی! در این رابطه مشاهده وتامل در وضعیت عراق پس از بمباران سال ۲۰۰۳کفایت می کند.
عراق خاستگاه و گهواره تمدن ها و زادگاه مزارع کشت گندم در هزاران سال پیش است. در ابوغریب، گنجینه ای از انواع مختلف بذرهای گندم وجود داشت که طی صدها سال به وجود آمده بود. پس از بمباران آمریکا این مخزن به تاریخ پیوست. هیچ کس نمی داند که هم اکنون آن بذرها کجا هستند. در صورت جمع آوری نمونه های بذرها در مخزن اسوال بارد که مورد حمایت ناتو قرار دارد، نابودی دیگر بذرها ی موجود در دنیا طی جنگ ها و عملیات های تروریستی بسیار آسان خواهد بود. متعاقب آن نیز غول هایی چون مونستانتو و دوپینت، بذرهایGMO خود را به راحتی در تمامی مزارع دنیا و به صورت انحصاری عرضه می نمایند. به تعبیر دیگر، آنها پس از اینکه نمونه های انواع بذرها را در اختیار گرفتند می توانند خزانه های بومی دیگر نقاط دنیا را به منظور ایجاد انحصار در این زمینه نابود سازند.


پروژه ایجاد نژاد برتر

انگدال پرده از پروژه هولناک دیگری بر می دارد: پروژه ایجاد نژاد برتر(!) او در این خصوص چنین می نویسد: بنیاد راکفلر از سال ۱۹۲۰به این سو، به منظور مشروعیت بخشیدن به خلق نژاد برتر ژنتیکی، علم اصلاح نسل(genics-e) مورد استفاده خود را به مهندسی ژنتیکی تغییر داد. هیتلر و نازی ها به آن، نام نژاد برتر آریایی را داده بودند. فعالیت های ایو ژنیک هیتلر و نازی ها نیز همانند سرمایه گذاری میلیون ها دلاری راکفلر در اسوادبال، مورد حمایت مالی بنیاد راکفلر قرار داشت. بنیاد راکفلر از فعالیت های موسسه«Thirde-Ichs Kaiser V Vihlem Institutcs» در مهندسی ژنتیکی نژادبرتر آریایی حمایت مالی به عمل آورد.
طی جنگ جهانی دوم که آمریکا به عنوان مخالف آلمان هیتلری وارد جنگ شده بود، موسسه استاندارد « اویل گروپ»(Standard Oil Grup)
راکفلرها و موسسات به صورت غیر قانونی به فعالیت خود ادامه می دادند. در این خصوص تحقیقاتی نیز از جانب سنای آمریکا انجام پذیرفت
بنیاد راکفلر که در آن زمان موفق شده بود ،علم بیولوژی مولکولی یا تغییرات ژنتیکی را پدید آورد، در صدد ایجاد تغیرات دلخواه ژنتیکی در انسان بود. دانشمندان اصلاح نسل هیتلر که در علم گونه های حیات انسانی قدم های اول را برداشته بودند،پس از جنگ جهانی دوم بی سرو صدا به آمریکا انتقال یافتند. طرح مهندسی اصلاح نسل از طرف خاندان های راکفلر، گارنگی هریمان و دیگر خاندان های ثروتمند برجسته ،مورد حمایت مالی قرار داشت. هدف لابی حامی ایجاد نژاد برتر، از سال ۱۹۲۰به این سو، تحقق تئوری «اصلاح نسل منفی »ـ نگاتیو اوژنیک ـ انهدام نسل های نژادهای پست به صورت سیستماتیک بود.
نکات ناگفته در این باره و توطئه ای که در راستای سیطره و سلطه جهانی صورت می گیرد، بسیار است. بررسی این توطئه و اقدامات شیطانی در حال اجرا که در راستای تشکیل دولت جهانی قوم برگزیده هستند، نیاز به فرصتی فراخ دارد که امید است در آینده بسیار نزدیک خداوند آن را عنایت فرماید.


منبع:نشریه موعود شماره۱۰۲

نوع مطلب : 1 حزب الشیطان، 3 صهیونیسم، 6 مدیریت جهانی شیطان ، ++دروغ، 
برچسب ها : بذر مرگ، GMO، دپو،
لینک های مرتبط :
رهرو راستی
چهارشنبه 12 تیر 1392
چهارشنبه 18 مرداد 1396 04:32 ب.ظ
I think this is among the most important information for me.

And i am glad reading your article. But should remark on few general things, The
website style is great, the articles is really nice :
D. Good job, cheers
شنبه 14 مرداد 1396 04:26 ب.ظ
I absolutely love your site.. Pleasant colors & theme. Did you create this site yourself?
Please reply back as I'm planning to create my own personal website and would love to find out where you got this from
or just what the theme is named. Cheers!
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 01:17 ب.ظ
Nice blog here! Also your web site loads up very fast!
What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
I wish my site loaded up as fast as yours lol
سه شنبه 29 فروردین 1396 04:45 ب.ظ
Hey there! I know this is kind of off-topic but I needed to ask.
Does managing a well-established blog such as yours take a massive amount work?
I'm completely new to operating a blog but I do write in my journal
every day. I'd like to start a blog so I can easily share my personal experience and views online.
Please let me know if you have any ideas or tips for new aspiring bloggers.
Appreciate it!
شنبه 19 فروردین 1396 08:18 ب.ظ
There's certainly a lot to learn about this topic.

I really like all the points you made.
سه شنبه 15 فروردین 1396 04:57 ب.ظ
Your way of describing the whole thing in this article is actually fastidious,
every one be capable of easily know it, Thanks a lot.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای غرب در نگاه شرق محفوظ است