تبلیغات
غرب در نگاه شرق - تحلیلگر سیاسی: صهیونیست‌ها کنگره امریکا و اقتصاد جهانی را کنترل می‌کنند
غرب در نگاه شرق
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


آشنایی با غرب,جنگ نرم,سلطه جهانی و صهیونیست

مدیر وبلاگ : رهرو راستی
نظرسنجی
امکانات و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید ؟

وقتی ارزش‌های فرهنگی و مذهبی از جامعه‌ای رخت ببندد، آن جامعه در نهایت به نظام سرمایه‌داری بدل خواهد شد؛ آنگاه قتل، بی‌عدالتی، ظلم، رشوه و فساد نیز به عادات این جامعه تبدیل می‌شود.

صهیونیست‌هایی که به کلی از این ارزش‌های انسانی محروم هستند، تمام همّ و غم‌شان این است که جوامع دیگر را نیز از برترین ارزش‌های انسانی و مذهبی محروم کنند. آنان برای به انجام رساندن ماموریت کثیفِ خود یعنی گسترش نظام سرمایه‌داری از ابزار مستهجن، رشوه و نظام بانکداری مبتنی بر بهره در جهان استفاده می‌کنند.
سیطره‌ی سیاسی رژیم صهیونیستی

اسرائیل همین دیروز متولد شد، در سال ۱۹۴۸. اکنون پس از گذشت زمانی کوتاه، می‌بینیم که کنترل کنگره‌ی ایالات متحده امریکا را در دست دارد. تک تک افراد در امریکا از این حقیقت که صهیونیست‌ها بر کنگره تسلط دارند، آگاه هستند. هر سیاستمداری که در امریکا از رژیم صهیونیستی انتقاد کند، چه با سمت سیاسی و چه بدون آن جان سالم به در نخواهد برد.

به عقیده شما تسلط داشتن بر پارلمان یک کشور به چه معناست؟ این امر به معنای تهاجم سیاسی است، به معنای تسلط بر عضو تصمیم‌گیرنده یک کشور است و این مفهوم را در پی دارد که فرد مهاجم، خود صاحب اختیار و تصمیم‌گیرنده است. گاهی اوقات، وقتی رئیس‌جمهور امریکا جلو می‌آید و می‌گوید که «تمام گزینه‌ها روی میز است» به سختی می‌توانم جلوی خنده‌ام را بگیرم، چرا که می‌توانم احساس کنم رئیس‌جمهور یک کشور بزرگ چگونه مجبور به تکرار شعارهای یک دولتِ نوپا است.

رژیم صهیونیستی اسرائیل تا به اینجای کار در روند ساخت یک دولتِ دست‌نشانده و تعویض دولت‌های بسیاری از کشورهای عرب و غیر عرب موفق عمل کرده است. اسرائیل تحت پرچم دروغین دموکراسی دولت بسیاری از کشورهایی که سعی در ایستادگی در برابر این رژیم داشته‌اند را عوض کرده و نسخه‌های مورد قبول خود را جایگزین آنان کرده است.

دولت‌های عربستان سعودی، قطر، اردن و بحرین در شبه‌جزیره عرب و ترکیه، افغانستان، لیبی، پاکستان و دیگر کشورها در خارج از شبه‌جزیره عرب اکنون زیر چتر صهیونیست ایستاده‌اند و در برابر وحشیگری‌های این رژیم در قبال مردم بی‌گناه فلسطین، بهترین خدمات خود را به آن ارائه می‌دهند.

سیطره‌ی اقتصادی اسرائیل

همه می‌دانند که امروز اسرائیل اقتصاد جهانی را کنترل می‌کند. نظام بانکداری جهان مستقیما از سوی صهیونیست‌ها اداره می‌شود. در کتابی به قلم جان هاگ، بنیانگذار اتحاد مسیحیان برای اسرائیل آمده است:

«کنگره درباره سرنوشت اقتصادی امریکا تصمیم نمی‌گیرد. سرنوشت اقتصادی ما از سوی نظام فدرال رزرو کنترل می‌شود. فدرال رزرو (بانک مرکزی امریکا) هیچگاه حسابرسی نشده است و با این وجود بر ارزش پول در کشور تسلط دارد... اگرچه اکثر سهامداران از اعضای موسسه‌ی ایسترن استبلیشمنت هستند، اما گفته می‌شود چهار تن از بزرگترین سهامداران نه تنها امریکایی نیستند، بلکه از اعضای خاندان روتشیلدِ اروپا هستند.»؛ (جان هاگ، روز فریب، صفحه‌ی۵۱.)

نظام فدرال صهیونیست‌ها را قادر می‌سازد که در اقتصاد جهانی دست برتر داشته باشند. فدرال رزرو برای دولت امریکا وام‌های با بهره فراهم می‌کند. این بانک از دولت و مردم امریکا و صدها کشور دیگر پول جمع‌آوری می‌کند و به اسرائیل می‌فرستد.

رابرت آنسون هاین‌لاین، فدرال رزرو را اینگونه توصیف می‌کند:

«هر عضو کنگره و هر سناتوری می‌داند که دقیقا چه چیز باعث تورم می‌شود.... اما نمی‌تواند (و نخواهد توانست با لغو قانون فدرال رزرو) برای متوقف کردن آن از اصلاحات موثر حمایت کند، چرا که این کار می‌تواند به قیمت از دست دادن شغلش تمام شود.»

صهیونیست‌ها بر صندوق بین‌المللی (IMF) پول و بانک جهانی سیطره دارند. اکثر کشورهای جهان برای خلاصی از بارِ بدهی‌هایی که باید هم به بانک جهانی و هم صندوق بین‌المللی پول پرداخت کنند دست و پا می‌زنند. به محض آنکه کشوری به بند این وام‌ها دچار آید، پس از آن به ابزاری برای انگیزه‌های سیاسی صهیونیست بدل خواهد شد. این روند گاهی «بندگیِ پول» نامیده می‌شود. اداره اغلب شرکت‌های چندملیتی، از نوشیدنی‌های خنک گرفته تا نفت، کفش و کلاه در اختیار صهیونیست‌ها قرار دارد. صهیونیستها با استفاده از روشهای غیرقانونی و کثیف خود برای کسب درآمد در حال بدل شدن به یکی از غول‌های اقتصادی جهان هستند.

رفتار بی‌مهابانه‌ی صهیونیست‌ها ممکن است جنگی بزرگ را رقم بزند

رژیم صهیونیستی اسرائیل فکر به دست آوردن برتری و سیطره بر جهان را در سر دارد و در این راه هرگز برای نابودی نیروهای مخالف تعلل نخواهد کرد. این هدف می‌تواند نتیجه تاریخ کوتاه مدت رژیم اسرائیل باشد.

رژیم اسرائیل از سیطره‌ی سیاسی و اقتصادی بر جهان و به وجود آوردن دولت‌های دست‌نشانده چه سودی می‌برد؟ از یک سو این رژیم دامنه‌ی دولت‌های باب میل خود را گسترش می‌دهد و از سوی دیگر ذخایر انبوه خود از بمب‌های اتمی، حرارتی و شیمیایی را به نمایش می‌گذارد، هنوز دولت‌هایی هستند که نمی‌خواهند رژیم اسرائیل را به عنوان نیروی برتر در جهان بپذیرند.

در حال حاضر، برخی از دولت‌ها از جمله روسیه، چین، ایران، برخی از ایالات امریکای جنوبی و سوریه در برابر خواسته‌های اسرائیل مقاومت کرده‌اند. این دولت‌ها با یکدیگر همگام شده و یک جبهه‌ی متحد واقعی خلق کرده‌اند. چین و روسیه به ترتیب دومین و سومین قدرت‌های اقتصادی و نظامی هستند و ایران نیز یکی از قدرت‌های اصلی در خاورمیانه به شمار می‌رود. از این رو بسیاری از خود می‌پرسند که رژیم صهیونیستی چگونه قادرخواهد بود برای حفاظت از سیطره خود با این جبهه مقابله کند.

خب، باید گفت که این رژیم در حال حاضر نیز شکستن و تضعیف این سد محکم را آغاز کرده است. صهیونیست‌ها از سلاح تاریخی خود یعنی جنگ‌های واسطه‌ای برای به زیر کشیدن تک تکِ هم‌پیمانانِ این سد محکم بهره می‌گیرند. آنان برای استفاده از جنگ‌های واسطه‌ای همواره از نسخه‌ی وهابیون از سلام بهره می‌گیرند. جهادی‌های وهابی و سلفیِ تشنه به خون، آماده‌اند تا به فرمان اربابان خود، سر از تن دیگران جدا کنند. مفتی‌های صهیو-سعودی آماده‌اند برای تحقق اهداف اربابان خود هر نوع حکم مذهبی را صادر کنند.

آنچه در سوریه در حال وقوع است، برای آنان که اهل اندیشیدن هستند کاملا روشن است. جرایم شنیعی که این جهادی‌ها بر ضد انسانیت انجام داده‌اند و انجام می‌دهند در کتاب تاریخ بشریت تازگی دارد. آنان سرگرم ویرانی مقبره‌های مقدس صحابه رسول خدا، حضرت محمد (ص) و مساجد و بریدن گلوی تک تکِ اندیشمندان مذهبی هستند. یک شخص نه چندان باهوش هم دلیل اصلی این ناآرامی‌ها را در می‌یابد. جرایم این جهادی‌های وهابی بی‌شمار است اما من در اینجا می‌خواستم اهداف پشت آن و چگونگی به کار گرفته شدن جنگ واسطه‌ای از سوی اسرائیل برای در هم گسیختن جبهه‌ی مقاومت را آشکار کنم.

آنان به شیوه‌ای کاملا مشابه تمام همت خود را برای تغییر حکومت در ایران، یکی دیگر از هم‌پیمانان این سد مقاومتی، به کار بستند. این افراد بار دیگر سعی کردند گروهِ وهابی جندالله را به کار بگیرند اما این جمهوری اسلامی بود که با موفقیت جلوی آنان ایستاد و مانع پیشرفتشان شد. اکنون نیز که دست به دامان اتهامات دروغین هسته‌ای بر ضد ایران شده‌اند و سعی دارند جنگی تمام عیار بر ضد این کشور به راه بیاندازند. اما ایران به عنوان یکی از کشورهای قدرتمند منطقه از هرگونه رویارویی نظامی پرهیز کرده است. با وجود این، تحمیل تحریم‌های سفت و سخت خود یک عمل جنگ‌طلبانه است. سازمان‌های موساد و سیا به نحو قابل توجهی در بدل کردن ونزوئلا به یک دولت دست نشانده فعال هستند. آنان سعی کردند با استفاده از ایجاد ناآرامی در این کشور به هدف خود دست یابند.

این روند نمی‌تواند برای همیشه ادامه داشته باشد و صهیونیست‌ها، همانگونه که پیش از این توضیح دادم، به هیچ وجه نمی‌خواهند با دیگران به توافق نظر برسند. آنان بی‌پروا عمل می‌کنند و این امر در سراسر تاریخِ کوتاهشان مشهود است. آنان از همان نخستین روز در پی جنگ‌افروزی با همسایگان خود بوده‌اند. صهیونیست‌ها به اشغال و تسلط باور دارند و روز به روز قدرتمندتر می‌شوند. این رفتار بی‌مهابانه‌ی آنان که با در اختیار داشتن هزاران هزار سلاح کشتار جمعی به وجود آمده است سرانجام به نبردی خواهد انجامید که می‌تواند جنگ جهانی سوم را رقم بزند.

مترجم: پروانه کریمی
نوع مطلب : 6 مدیریت جهانی شیطان ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
عمار فاطمی
یکشنبه 2 تیر 1392
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای غرب در نگاه شرق محفوظ است